Vishay CRCW251216R0JNTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 16ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
Stock
4,080
Resistance
16 Ω
16 Ω
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
描述
RES SMD 16 OHM 5% 1W 2512
CRCW2512 16 5% 200 R67