Vishay CRCW2512110KFKEG
Res Thick Film 2512 110K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Newark
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-69.53%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
备用零件
Price @ 1000
Stock
24,415
Authorized Distributors
5
Resistance
110 kΩ
110 kΩ
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRC2512FK-07110KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 110000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupAC2512FK-07110KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 110000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-07100KL
Res Thick Film 2512 100K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ114U
Res Thick Film 2512 110K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity3520100KJT
Res Thick Film 2512 100K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ104U
Res Thick Film 2512 100K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 110000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
110K¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.15mm*700¦Ìm
THICK FILM CHIP RESISTOR; Resistance:11kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:500mW; Voltage Rating:500V; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:2512; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes