Vishay CRCW201091K0JNTF
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 91000ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
备用零件
Price @ 1000
Stock
4,000
Authorized Distributors
3
Resistance
91 kΩ
91 kΩ
Case/Package
2010
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
750 mW
750 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 91K OHM 5% 3/4W 2010
CRCW2010 91K 5% 200 R02