Vishay CRCW201022K0JNTF
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 22000ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Stock
4,000
Authorized Distributors
2
Resistance
22 kΩ
22 kΩ
Case/Package
2010
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
750 mW
750 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ-12ZYJ223U
Res Thick Film 2010 22K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 22K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-12ZYJ203U
Res Thick Film 2010 20K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12ZYJ243U
Res Thick Film 2010 24K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010JK-0722KL
Res Thick Film 2010 22K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
描述
RES SMD 22K OHM 5% 3/4W 2010
CRCW2010 22K 5% 200 R02