Vishay CRCW1218820RFKEK
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 820ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1218
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.92%
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Stock
26,580
Authorized Distributors
3
Resistance
820 Ω
820 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 750ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
描述
1218 (3246Metric) FIXED RESISTOR CRCW 0.122Lx0.181W 3.10mmx4.60mm 1W 820Ohm ±100ppm/C
RES SMD 820 OHM 1% 1W 1218
CRCW1218 100 820R 1% ET9 E3
820¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 1218 3.1mm*4.6mm*600¦Ìm