Vishay CRCW12185R60FKEK
Res Thick Film 1218 5.6 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Molded Wide Terminal SMD Automotive Blister T/R
数据表和文档
Stock
4,000
Authorized Distributors
2
Resistance
5.6 Ω
5.6 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 5.6ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1218
RES SMD 5.6 OHM 1% 1W 1218
CRCW1218 100 5R6 1% ET9 e3