Vishay CRCW12183R00FKEK
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 3ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1218
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Future Electronics
Stock
4,000
Resistance
3 Ω
3 Ω
Case/Package
1208
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-10-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 3 OHM 1% 1W 1218
Thick Film Resistors - SMD CRCW1218 100 3R 1%
CRCW1218 100 3R 1% ET9 e3