Vishay CRCW12182R20FKEK
Res Thick Film 1218 2.2 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Molded Wide Terminal SMD Automotive Blister T/R
数据表和文档
Stock
4,000
Resistance
2.2 Ω
2.2 Ω
Case/Package
1208
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 2.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1218
RES SMD 2.2 OHM 1% 1W 1218
CRCW1218 100 2R2 1% ET9 e3