Vishay CRCW12181R50FKEK
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1218
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Future Electronics
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Stock
4,000
Authorized Distributors
4
Resistance
1.5 Ω
1.5 Ω
Case/Package
1208
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-10-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Res Thick Film 1218 1.5 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Wide
RES SMD 1.5 OHM 1% 1W 1218
CRCW1218 100 1R5 1% ET9 e3