Vishay CRCW12181K80FKEK
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1800ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1218
数据表和文档
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
备用零件
Price @ 1000
Stock
4,000
Authorized Distributors
3
Resistance
1.8 kΩ
1.8 kΩ
Case/Package
1208
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 1.8K OHM 1% 1W 1218
CRCW1218 100 1K8 1% ET9 e3