Vishay CRCW12181K30FKEK
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1300ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1218
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.25%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Stock
6,284
Resistance
1.3 kΩ
1.3 kΩ
1.3 kΩ
Case/Package
1208
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 1200ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 1.30K OHM 1W 1% 1218 SMD
FIXED RESISTOR Metal Chip Resistor 1% 100ppm/C 1.3kOhm 1W
CRCW1218 100 1K3 1% ET9 E3