Vishay CRCW1210845RFKEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 845ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Newark
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
Stock
5,000
Resistance
845 Ω
845 Ω
845 Ω
Case/Package
1210
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ-14NF8450U
Res Thick Film 1210 845 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-P14F8450U
Res Thick Film 1210 845 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14NF8060U
Res Thick Film 1210 806 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC1210FR-07820RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 820Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1210FR-07910RL
Res Thick Film 1210 910 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1210 909 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
RESISTOR, THICK FILM, 845 OHM, 500mW, 1%
RES SMD 845 OHM 1% 1/2W 1210
CRCW1210 100 845R 1% ET1 e3