Vishay CRCW1210825RFKEA
Res Thick Film 1210 825 Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
Stock
43,937
Authorized Distributors
6
Resistance
825 Ω
825 Ω
825 Ω
Case/Package
1210
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ-14NF8250U
Res Thick Film 1210 825 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14NF7870U
Res Thick Film 1210 787 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC1210FR-07820RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 820Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1210 866 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC1210FR-07750RL
Res, 750R, 1%, 0.5W, Thick Film, Smd Rohs Compliant: Yes |Yageo RC1210FR-07750RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 787ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 825ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
CRCW FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 825Ohm 0.5W 1/2W
RESISTOR, THICK FILM, 825 OHM, 500mW, 1%, FULL REEL