Vishay CRCW1210634RFKEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 634ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
数据表和文档
3 个月趋势:
-9.70%
Stock
16,724
Authorized Distributors
6
Resistance
634 Ω
634 Ω
634 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date2005-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ-14NF6340U
Res Thick Film 1210 634 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJP14F6800U
Res Thick Film 1210 680 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14NF6810U
Res Thick Film 1210 681 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 590 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC1210FR-07619RL
RC Series 1210 0.5 W 619 Ohm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC1210FR-07604RL
500mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 604Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
RESISTOR, THICK FILM, 634 OHM, 500mW, 1%, FULL REEL
RES SMD 634 OHM 1% 1/2W 1210
634¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 1210 3.2mm*2.5mm*600¦Ìm
CRCW1210 100 634R 1% ET1 e3