Vishay CRCW1210220RFKEA
Res Thick Film 1210 220 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
element14 APAC
Newark
Future Electronics
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.16%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Authorized Distributors
6
Resistance
220 Ω
220 Ω
220 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
Yageo GroupRC1210FR-07220RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 220Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-14NF2200U
Res Thick Film 1210 220 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U14F2200U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 220ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Res Thick Film 1210 220 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14NF2000U
Res Thick Film 1210 200 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC1210FR-07240RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 240Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR CRCW 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.5W 1/2W 220Ohm ±100ppm/C
Thickfilm Surface Mount Resistor
220¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 1210 3.2mm*2.5mm*600¦Ìm