Vishay CRCW1210110RFKEA
Res Thick Film 1210 110 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+18.49%
Stock
88,542
Authorized Distributors
6
Resistance
110 Ω
110 Ω
110 Ω
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date2005-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ-14NF1100U
Res Thick Film 1210 110 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1210FR-07110RL
Res, 110R, 1%, 0.5W, Thick Film, Smd Rohs Compliant: Yes |Yageo RC1210FR-07110RL
PanasonicERJ-14NF1000U
Res Thick Film 1210 100 Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 105 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1210FR-07100RL
Res Thick Film 1210 100 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 120Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 110ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
CRCW Series 1210 110 O ±1% 0.5 W ±100 ppm/K Thick Film Chip Resistor
RESISTOR, THICK FILM, 110 OHM, 500mW, 1%, FULL REEL
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR CRCW 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.5W 1/2W 110Ohm ±100ppm/C