Vishay CRCW12067M32FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 7320000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Newark
Stock
5,000
Authorized Distributors
3
Resistance
7.32 MΩ
7.32 MΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
描述
RES SMD 7.32M OHM 1% 1/4W 1206
RESISTOR, THICK FILM, 7.32MOHM, 250mW, 1%
CRCW1206 7.32M 1% 100 RT1