Vishay CRCW12065R23FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 5.23ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Stock
5,000
Authorized Distributors
2
Resistance
5.23 Ω
5.23 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 5.23 OHM 1% 1/4W 1206
Crcw1206 5.23 1% 100 Rt1 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW12065R23FKTA
CRCW1206 5.23 1% 100 RT1