Vishay CRCW12063K57FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 3570ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.69%
Stock
24,223
Authorized Distributors
4
Resistance
3.57 kΩ
3.57 kΩ
3.57 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ8ENF3571V
Res Thick Film 1206 3.57K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206FR-073K57L
Res Thick Film 1206 3.57K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC1206FR-073K57L
PanasonicERJ8ENF3321V
Res Thick Film 1206 3.32K Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 3.3K Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
RES SMD 3.57K OHM 1% 1/4W 1206
RESISTOR, THICK FILM, 3.57KOHM, 250mW, 1%, FULL REEL
3.57K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*600¦Ìm