Vishay CRCW1206330KFKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 330000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Newark
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页9 年前
Datasheet8 页9 年前
Datasheet8 页11 年前
IHS
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
46,452
Authorized Distributors
6
Resistance
330 kΩ
330 kΩ
330 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ-8ENF3303V
Res Thick Film 1206 330K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206FR-07330KL
Res Thick Film 1206 330K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 330K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC1206FR-13330KL
PanasonicERJ-8ENF3013V
Res Thick Film 1206 301K Ohm 1% 1/4W ±100ppm/¦C SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 324K Ohm 1% 0.25W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
CRCW 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 330kOhms 0.25W 1/4W
RESISTOR, THICK FILM, 330KOHM, 250mW, 1%, FULL REEL
330K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*600¦Ìm