Vishay CRCW12061R96FKEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 1.96ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginIsrael, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-10-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 2.05ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 2.15ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 2.1 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 1.78 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 1.87 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206FR-072RL
Res Thick Film 1206 2 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
RES SMD 1.96 OHM 1% 1/4W 1206
1.96¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*600¦Ìm
D25/CRCW1206 100 1R96 1% ET1 e3
1.96 OHM 1% 100PPM