Vishay CRCW08053M30JNTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 3300000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Stock
5,000
Resistance
3.3 MΩ
3.3 MΩ
3.3 MΩ
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-6GEYJ335V
Res Thick Film 0805 3.3M Ohm 5% 1/8W -400ppm/ÝC to 150ppm/ÝC SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0805 3.3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 3.3M Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-6GEYJ305V
Res Thick Film 0805 3M Ohm 5% 0.125W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-6GEYJ365V
Res Thick Film 0805 3.6M Ohm 5% 0.125W(1/8W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched T/R
Res Thick Film 0805 3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
RES SMD 3.3M OHM 5% 1/8W 0805
Crcw0805 3.3M 5% 200 Rt1 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW08053M30JNTA
CRCW0805 3.3M 5% 200 RT1