Vishay CRCW080524R3FKTA
Resistor, Thick Film Chip; 24.3 Ohms; Case 0805; 0.125W; +/-1%; SMD; 100ppm/K; 150V
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
X-ON
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
71,324
Authorized Distributors
6
Resistance
24.3 Ω
24.3 Ω
24.3 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ6ENF24R3V
Res Thick Film 0805 24.3 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0805FR-0724R3L
Res Thick Film 0805 24.3 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 24.3 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-S06F24R3V
Res Thick Film 0805 24.3 Ohm 1% 0.125W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-6ENF24R9V
Res Thick Film 0805 24.9 Ohm 1% 1/8W Ý100ppm/ÝC SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0805FR-0722RL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 22Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 24.3ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
RESISTOR, THICK FILM, 24.3 OHM, 125mW, 1%, FULL REEL
24.3¦¸ ¡À1% 125mW ¡À100ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*500¦Ìm