Vishay CRCW06039M09FKEAC
Res Thick Film 0603 9.09M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.29%
符号封装
3D下载
Resistance
9.09 MΩ
9.09 MΩ
9.09 MΩ
Case/Package
0603
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 9090000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
D11/CRCW0603-C 100 9M09 1% ET1 e3
9.09M¦¸ ¡À1% 100mW ¡À100ppm/¡æ 0603 550¦Ìm