Vishay CRCW0603887RFKTA
Res Thick Film 0603 887 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.63%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
31,707
Authorized Distributors
5
Resistance
887 Ω
887 Ω
887 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ3EKF8870V
Res Thick Film 0603 887 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0603FR-07887RL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 887Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0603FR-07887RL
Res Thick Film 0603 887 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-3EKF8060V
Res Thick Film 0603 806 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/¦C SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0603 820 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 887ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
RESISTOR, THICK FILM, 887 OHM, 100mW, 1%, FULL REEL
887¦¸ ¡À1% 100mW ¡À100ppm/¡æ 0603 1.6mm*850¦Ìm*500¦Ìm