Vishay CRCW06035R23FKTA
Res Thick Film 0603 5.23 Ohm 1% 1/10W 100ppm/C Molded SMD SMD Paper T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
5,000
Authorized Distributors
3
Resistance
5.23 Ω
5.23 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 5.23ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
CRCW0603 5.23 1% 100 RT1