Vishay CRCW06034M22FKEAC
CRCW-C 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 4.22MOhms 0.1W 1/10W
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.16%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
Authorized Distributors
4
Resistance
4.22 MΩ
4.22 MΩ
4.22 MΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-06-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 4220000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
D11/CRCW0603-C 100 4M22 1% ET1 e3
4.22M¦¸ ¡À1% 100mW ¡À100ppm/¡æ 0603 1.6mm*800¦Ìm*550¦Ìm