Vishay CRCW06034K70JNECC
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 4700ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页8 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
60,000
Authorized Distributors
2
Resistance
4.7 kΩ
4.7 kΩ
4.7 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-06-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
D11/CRCW0603-C 200 4K7 5% ET6 e3
RES 4.7K OHM 5% 1/10W 0603