Vishay CRCW06033R83FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 3.83ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
9,000
Resistance
3.83 Ω
3.83 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
描述
D11/Crcw0603 100 3R83 1% Rt1 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW06033R83FKTA
CRCW0603 3.83 1% 100 RT1