Vishay CRCW06033K48FKEAC
Res Thick Film 0603 3.48K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页8 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+29.35%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Authorized Distributors
6
Resistance
3.48 kΩ
3.48 kΩ
3.48 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 3600ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0402 3.3K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
50mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 3.57kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 3.6K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0805 3.3K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-XGNF3301Y
Res Thick Film 01005 3.3K Ohm 1% 0.031W(1/32W) ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
描述
CRCW-C 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.48kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3480ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603