Vishay CRCW0603324KFKEAC
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 324000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页8 年前
Stock
76,359
Authorized Distributors
2
Resistance
324 kΩ
324 kΩ
324 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0603FR-07324KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 324kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0603FR-07324KL
Res Thick Film 0603 324K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 324K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAF0603FR-07324KL
Anti-Sulfurated Chip Resistor Thick Film 0603 324kOhm 1% Paper T/R
PanasonicERJ-3EKF3243V
Res Thick Film 0603 324K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 324000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
描述
D11/CRCW0603-C 100 324K 1% ET1 e3
RES 324K OHM 1% 1/10W 0603