Vishay CRCW06032202FRT1
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 22000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QuestCRCW06032202FRT124,000
18h
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页23 年前
Stock
24,000
Authorized Distributors
0
Resistance
22 kΩ
22 kΩ
22 kΩ
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述