Vishay CRCW06031K10DHEAP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1100ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
Upverter
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Stock
5,000
Resistance
1.1 kΩ
1.1 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
0.5 %
0.5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-04-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES SMD 1.1K OHM 0.5% 1/10W 0603