Vishay CRCW04024M42FKTD
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 4420000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
10,000
Authorized Distributors
2
Resistance
4.42 MΩ
4.42 MΩ
Case/Package
0402
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 4.42M OHM 1% 1/16W 0402
CRCW0402 4.42M 1% 100 RT7