Vishay CRCW04021M78FKTD
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 1780000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Stock
10,000
Authorized Distributors
2
Resistance
1.78 MΩ
1.78 MΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 1.78M OHM 1% 1/16W 0402
CRCW0402 1.78M 1% 100 RT7