Vishay CRCW02014K22FKED
Res Thick Film 0201 4.22K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+73.79%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0201 3.9K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
CRCW FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.92kOhm 0.05W 1/20W
Res Thick Film 0201 3.83K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GEF4221C
Res Thick Film 0201 4.22K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GNF4221C
Res Thick Film 0201 4.22K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
50mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 4.22kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 4220ohm, 30V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR CRCW 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 4.22kOhm ±100ppm/C
4.22K¦¸ ¡À1% 50mW ¡À100ppm/¡æ 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*260¦Ìm