Vishay CRCW02013K90FKED
Res Thick Film 0201 3.9K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+32.73%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
CRCW FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 4.02kOhm 0.05W 1/20W
Res Thick Film 0201 4.22K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
CRCW FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 4.12kOhm 0.05W 1/20W
PanasonicERJ-1GEF3901C
Res Thick Film 0201 3.9K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GNF3901C
50mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 3.9kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0201FR-073K9L
Res Thick Film 0201 3.9K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
CRCW FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.9kOhm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 3900ohm, 30V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0201
SMD Resistor 0201 50mW 1% 3K9 Taped
Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 3.9Kohms 1% 100ppm