Vishay CPF3330R00JKE14
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet4 页9 年前
Datasheet4 页11 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-93.39%
备用零件
Price @ 1000
Stock
2,560
Authorized Distributors
5
Resistance
330 Ω
330 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Metal
Metal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
3 W
3 W
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 360ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount