Vishay CPF3150R00JKB14
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-4.71%
Introduction Date2012-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 150ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 150ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 150ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1625892-5
TE Connectivity 1-1625892-5 Metal film resistor 150 Ω Axial lead 3 W 5%
Yageo GroupRSF3WSJT-73-150R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 150ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR25J150R
Res Carbon Film 150 Ohm 5% 1/3W -1200ppm/°C to 0ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
描述
Cpf-3 Metal Film Resistors, Axial Leads |Vishay CPF3150R00JKB14
Conformal through hole resistor 5% 100ppm/C 150Ohm 3W
150¦¸ ¡À5% 3W ¡À100ppm/¡æ 16.51mm