Vishay CPF2150R00JKB14
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 150ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetCPF2150R00JKB140100
3d
Classic ComponentsCPF2150R00JKB14520
2d
数据表和文档
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 150ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 150ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JT150R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 150ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupRSF2WSJT-52-150R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 150ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1625890-2
Resistor, Metal Oxide, Res 150 Ohms, Pwr-Rtg 2 W, Tol 5%, Axial | TE Connectivity ROX2SJ150R
描述
Resistor,metal Film,150Ohms,350Wv,5+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc |Vishay CPF2150R00JKB14
CPF-2 150 5% T-1 B14