Vishay CPF3100K00FHE14
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 100000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
element14 APAC
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.35%
备用零件
Price @ 1000
Stock
11,887
Authorized Distributors
6
Resistance
100 kΩ
100 kΩ
Mount
Through Hole
Case/Package
Conformal
Metal
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
3 W
3 W
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2012-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 100000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 100000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 100kOhm 0.6W
Yageo GroupMF0207FTE52-100K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 100000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMF0207FRE52-100K
描述
Res Metal Film 100K Ohm 1% 3W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Bulk
CPF Series Ø 4.57 x 14.1 mm 3 W 100 kOhm ±1 % ±50 ppm/°C Metal Film Resistor
Metal Film Resistors - Through Hole 3watts 100Kohms 1% 50ppm