Vishay CPF1100K00FHE14
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 100000ohm, 250V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 100000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FTE52-91K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 91000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR50SFTE52-110K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 110000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FTE52-105K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 105000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 90900ohm, 350V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 85W, 100000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 5ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Metal through hole resistor 1% 50ppm/C 100kOhm 1W
CPF-1 100K 1% T-2 E14 e3
100K¦¸ ¡À1% 1W ¡À50ppm/¡æ 7.87mm
100K OHM 1% 50PPM 1W