Vishay CPCF05100K0JE32
Fixed Resistor, Metal Film, 5W, 100000ohm, 707.11V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.57%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 100000ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res, 100K, 5%, 4W, Axial, Metal Oxide Rohs Compliant: Yes |Vishay WK80922001003J5C00
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 100000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 100000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1625892-8
Resistor, Metal Oxide, Res 100 Kilohms, Pwr-Rtg 3 W, Tol 5%, Axial | TE Connectivity ROX3SJ100K
TE ConnectivityROX1SJ100K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 100000ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Radial FIXED RESISTOR CPCF 0.512Lx0.354W 13.00mmx9.00mm 5W 100kOhm ±50ppm/C
RES 100K OHM 5W 5% RADIAL
CPCF-5 100K 5% E32 e3
100K¦¸ ¡À5% 5W ¡À50ppm/¡æ 13mm*9mm*25.48mm
100K OHM 5% 3W