Ohmite TA305PA100KJE
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 100000ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.27%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Ohmite TA305PA100KJE 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 5W, 100000ohm, 707.11V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film 100K Ohm 5% 1W ±50ppm/°C Conformal Epoxy RDL
Res, 100K, 5%, 4W, Axial, Metal Oxide Rohs Compliant: Yes |Vishay WK80922001003J5C00
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 100000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteOF104JE
Fixed Resistor, Carbon Composition, 0.5W, 100000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
OhmiteOD104JE
Fixed Resistor, Carbon Composition, 0.25W, 100000ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 100K 5% High Power
Res Thick Film 100K Ohm 5% 5W ±50ppm/C Glass RDL
RES 100K OHM 5W 5% RADIAL | Ohmite TA305PA100KJE
100K¦¸ ¡À5% 5W ¡À50ppm/¡æ 12.7mm*2.54mm*25.91mm