Vishay CP0005400R0JE14
Res Metal Oxide/Wirewound 400 Ohm 5% 5W Ceramic AXL Thru-Hole Bulk
价格与库存
数据表和文档
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
OhmiteB5J390
Fixed Resistor, Wire Wound, 5.25W, 390ohm, 187V, 5% +/-Tol, 260ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteB5J430
Res Wirewound 430 Ohm 5% 5.25W ±260ppm/°C Vitreous Enamel AXL
OhmiteB8J400E
Wirewound Res.-Through Hole 8watt 400ohm 5% Axial RoHS Compliant: Yes
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 390ohm, 44.1588V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 400ohm, 44.7214V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP6-1623795-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 390ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 400 OHM 5W 5% AXIAL
CP-5 400 5% E14 e3