Vishay ALSR05400R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 400ohm, 44.7214V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite25J400E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 400ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J400
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 400ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J400E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 400ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 400Ohm 3W
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 400Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 400ohm, 44.7214V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 400Ohm ±30ppm/C
RES 400 OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 400 5% E12 e3
400¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm