Vishay CMF6510R000BEBF
Fixed Resistor, Metal Film, 1.5W, 10ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 10ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 10ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 10ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 10ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 10ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityYR1B10RCC
R SERIES AXIAL THROUGH HOLE FIXED RESISTOR 10OHMS +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
描述
RES 10 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
CMF-65 10 .1% T-9 B14
249 OHM 1% 1/2W