Vishay CMF6090K000BHR6
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 90000ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 90000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 90000ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 95300ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 96000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityYR1B82K5CC
R SERIES AXIAL THROUGH HOLE FIXED RESISTOR 82.5KOHMS +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
Yageo GroupMFP-25BRD52-91K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 91000ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Cmf60, 90 Kohm, +/- 0.1 Percent, 50 Ppm |Vishay CMF6090K000BHR6
Metal Film Resistors 1W 90Kohms .1%
90K¦¸ ¡À0.1% 1W ¡À50ppm/¡æ 8.74mm