Vishay CMF5090K000BHBF
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 90000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet5 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2025-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 90000ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 90000ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 96000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 95300ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 97600ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 82500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CMF-50 90K .1% T-2 B14
RES 90K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Metal Film Resistors - Through
90K¦¸ ¡À0.1% 250mW ¡À50ppm/¡æ 3.81mm