Vishay CMF605R0000FKR6
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 5Ohms 1W
数据表
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.16%
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 5ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
RES 5 OHM 1W 1% AXIAL
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 4.75ohm, 250V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5ohm, 3.873V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial Axial CMF 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.5W 1/2W 5.1Ohms ±100ppm/C
描述
RES 5 OHM 1W 1% AXIAL
Cmf60, 5 Ohm, +/- 1 Percent, 100 Ppm |Vishay CMF605R0000FKR6
CMF-60 5 1% T-1 RE6
5 OHM 1% 100PPM 1W